Koszulka na Komunię

Koszulka na Komunię

Nowe

Pobożny prezent na Pierwszą Komunię świętą

Więcej szczegółów

32,99 zł

32,99 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS STANDARD KID

ROZMIARY: 110, 122, 132, 144, 156, 168

WAGA: 150 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; taśma wzmacniająca na ramionach; boki bezszwowe; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.              Sami je nosimy ( i nasze dzieciaki z duszpasterstw)- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatora :) Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.              Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.              Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach STANDARD KID renomowanej firmy Promostars (gramatura 150 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.              Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 32,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.              Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na ewangelizuj@gmail.com by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

 

Zachęta do kupna koszulki:

-

Religijna formacja człowieka nie kończy się na przyjęciu "Pierwszej Komunii świętej". Jak sama nazwa wskazuje, "Pierwsza" to znaczy taka, która zapowiada następne. Warto o tym przypominać. Koszulka ewangelizuj.pl czyni to poprzez "wypisanie" różnych terminów związanych z życiem Kościoła. O Bogu można mówić na różne sposoby. Aby nie zanudzić powtarzeniem ciągle tych samych słów, proponujemy poprzez tę grafikę "poszerzenie kościelnego słownika". Wydaje się, że taka koszulka może motywowac do dalszych poszukiwań... przekonajcie się zresztą sami... 

-

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

ewangelizuj@gmail.com

-

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

KONTAKT:

ewangelizuj@gmail.com

Tel. kom. 507 013-044 (godz. 9 do 16)

Tel. + 48 91 422-04-66

----------------

DANE FIRMY:

Atryda

Danuta Zagórska

70-486 Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 24 lok. 3 (przyziemie)

NIP: PL 8521753290  Regon: 810883923

Opinie

Napisz opinię

Koszulka na Komunię

Koszulka na Komunię

Pobożny prezent na Pierwszą Komunię świętą

Napisz opinię