Jestem dzieckiem Bożym –wersja B®

Tylko online

Jestem dzieckiem Bożym –wersja B®

Nowe

Na szczególną uwagę zasługuje „Dzieckiem Bożym jestem ja” i dośpiewywane „ la la la ”. Na cześć tej pobożnej piosenki (zresztą bardzo bogatej w treści) ewangelizuj.pl zrobiło serię koszulek dla dzieci.

Więcej szczegółów

32,99 zł

32,99 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS STANDARD KID

ROZMIARY: 110, 122, 132, 144, 156, 168

WAGA: 150 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; taśma wzmacniająca na ramionach; boki bezszwowe; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.              Sami je nosimy ( i nasze dzieciaki z duszpasterstw)- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatora :) Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.              Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.              Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach STANDARD KID renomowanej firmy Promostars (gramatura 150 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.              Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 32,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.              Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na ewangelizuj@gmail.com by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

 

Zachęta do kupna koszulki:

Cechą charakterystyczną kazań do dzieci jest opowiadanie bajek albo wspólne śpiewanie religijnych piosenek. Na szczególną uwagę zasługuje „Dzieckiem Bożym jestem ja” i dośpiewywane „ la la la ”.

 

Dzieckiem Bożym jestem ja - tekst piosenki

Ref.: Dzieckiem Bożym jestem ja, la, la... (2x}

 

1. Ojciec Bóg kocha nas, miłość swą zsyła nam,

Któż jak On wielkim jest, któż jak On miłość ma.

Święty Bóg Ojciec nasz, co dzień ma hojną dłoń,

Kocha nas dzieci swe mimo grzechów oraz wad.

 

2. Ojciec Bóg Syna dał, jako dar grzesznych nam,

Jezus - Bóg zniżył się, Jezus - Brat zbawił nas.

Poprzez krzyż grzechy starł, życie dał, radość wzniósł,

Zmartwychwstał jako Pan, On jedyną drogą nam.

 

3. Słońce mam w sercu swym, bowiem Pan kocha mnie,

Cieszę się, śpiewam wciąż, bowiem Pan kocha mnie,

Któż mi dał tyle łask, przyjaźń swą, szczęścia moc,

Któż jak Bóg, któż jak Pan, tak pokochał pięknie mnie.

 

 

Na cześć tej pobożnej piosenki (zresztą bardzo bogatej w treści) ewangelizuj.pl zrobiło serię koszulek dla dzieci. Wydaje nam się, że Twoje dziecko i chrześniak/chrześniaczka też chciałoby taką mieć :)

 

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

ewangelizuj@gmail.com

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

KONTAKT:

ewangelizuj@gmail.com

Tel. kom. 507 013-044 (godz. 9 do 16)

Tel. + 48 91 422-04-66

----------------

DANE FIRMY:

Atryda

Danuta Zagórska

70-486 Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 24 lok. 3 (przyziemie)

NIP: PL 8521753290  Regon: 810883923

Opinie

Napisz opinię

Jestem dzieckiem Bożym –wersja B®

Jestem dzieckiem Bożym –wersja B®

Na szczególną uwagę zasługuje „Dzieckiem Bożym jestem ja” i dośpiewywane „ la la la ”. Na cześć tej pobożnej piosenki (zresztą bardzo bogatej w treści) ewangelizuj.pl zrobiło serię koszulek dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane