Tylko online

Torba- Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia – wersja A®

Nowe

Powyższy fragment Pisma świętego (Flp 4, 10-14) trafia do serc wielu chrześcijan, stąd stał się on inspiracją dla wielu katechez i pieśni.

Więcej szczegółów

21,99 zł

18,99 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Extra torby ekologiczne ewangelizuj.pl – jedyne takie na świecie :)

Kolor: naturalny

Materiał: bawełna, materiał ekologiczny
Tkanina: bawełna, gram. ok. 140g/m2
Wymiar: ok. 38 x 42 cm
Wykończenie: brzegi obrębione, górne wykończenie podwójne, uchwyty wzmocnione szwem krzyżykowym (zapewnia to długie użytkowanie, nie jest to pierwsza, lepsza „szmatka” )

 

2 wersje:

Długie ucho- długość uchwytu: ok. 80 x 2,5 cm 
Krótkie ucho- długość uchwytu: ok. 40 x 2,5 cm


Opis:
Torba bawełniana to produkt w 100% ekologiczny. Nie jest wybielana chemicznie ani farbowana. Wykonana z bawełny o gramaturze 140g. Chociaż jest wytrzymała i mocna, da się ją łatwo schować do kieszeni. Na torbach proponujemy nadruk farbami ekologicznymi wodnymi.

 

---

Dlaczego warto kupić tę torbę?

-

W czwartym rozdziale Listu do Filipian (dokładnie: Flp 4, 10-14) czytamy:

10 Także bardzo się ucieszyłem w Panu, że wreszcie rozkwitło wasze staranie o mnie, bo istotnie staraliście się, lecz nie mieliście do tego sposobności. 11 Nie mówię tego bynajmniej z powodu niedostatku: ja bowiem nauczyłem się wystarczać sobie w warunkach, w jakich jestem. 12 Umiem cierpieć biedę, umiem i obfitować. Do wszystkich w ogóle warunków jestem zaprawiony: i być sytym, i głód cierpieć, obfitować i doznawać niedostatku. 13 Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia. 14 W każdym razie dobrze uczyniliście, biorąc udział w moim ucisku.

-

Powyższy fragment trafia do serc wielu chrześcijan, stąd stał się on inspiracją dla wielu katechez i pieśni. Dobrym tego przykładem jest piosenka:  Nebo - Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia

(zachęcamy do posłuchania na YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=BbzCMpehBw0  )

-

Poza powyższymi odniesieniami, koszulka Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia® jest wynikiem bardzo trudnego doświadczenia jednego z redaktorów ewangelizuj.pl

Opowiadał nam, że wracając z wyjazdu rodzinnego zbierał kolejne pomysły na koszulki (powstał wtedy m.in. projekt KONIEC KŁAMANIA® ,gdy zobaczył znak „Koniec dzikiej zwierzyny”). Robił to w „akompaniamencie” nuconej „pod nosem” piosenki Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia. Kiedy mijały kolejne minuty podróży, jego ojciec podjął decyzję o wyprzedzeniu TIR-ów (jechał już za nimi od długiego czasu, bo co chwilę były zakręty, a ciężarówki nie zostawiały miejsca, by się między nimi „zmieścić”). Zwiększył więc prędkość do około 100 km/h. Jechali samochodem o bardzo słabej mocy silnika, stąd wyprzedzanie trwało trochę dłużej niż przewidział. Mocny deszcz, zakręty na drodze oraz zbliżający się z naprzeciwka samochód dodatkowo zwiększyły nerwowość tej sytuacji. Ojciec mimo wszystko próbował dalej wyprzedzić ciężarówkę zakładając, że na pewno kierowca zwolni prędkość, gdy go zobaczy. Niestety tak nie było. Kierowca nie zmniejszył prędkości (męska ambicja?) a przez to nie dał możliwości wyminięcia go. W tej chwili, z ust naszego znajomego padł komentarz „hamuj, nie zdążysz”. Wtedy jego ojciec rzeczywiście nacisnął pedał hamulca. W wyniku dużej prędkości oraz śliskiej nawierzchni, samochód wpadł w poślizg i zaczął odbijać w lewą stronę. Tylko opanowanie kierowcy i cud (często występująca „mieszanka”) umożliwił bardzo spokojny skręt w prawo i schowanie się za TIR-em. Po 2 sekundach przejechał bus jadący z naprzeciwka, którego kierowca nawet nie hamował, ponieważ wiedział, że przy jego prędkości na pewno znajdzie się w rowie.

Ta sytuacja została przeżyta przez naszego znajomego ze słowami: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia. Kiedyś była to dla niego tylko piosenka, która „wpadła w ucho”, a od tamtego zdarzenia jest ona przypomnieniem, że Bóg może go uratować z każdej opresji.

Zresztą, gdy opracowywaliśmy ten opis i wpisaliśmy powyższe słowa w wyszukiwarce, wyświetliło się nam wiele świadectw ludzi. Okazało się, że nie tylko dla naszego kolegi mają one tak wielkie znaczenie.

-

Przygotowana dla Was torbę która oprócz fragmentu Pisma świętego w różnych czcionkach, zawiera również ilustrację człowieka, który wykonuje wiele rzeczy. Mnogość rąk niczym ośmiornica pokazuje, że jest gotowy przyjąć z wiarą różne rzeczy. To wiara pozwala mu popatrzeć na życie inaczej – z większym spokojem i dystansem. Zarówno nie zachwyca się bogactwem jak i nie przeraża się ubóstwem. Po prostu… ma pełne zaufanie do Boga.  

_

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

Opinie

Napisz opinię

Torba- Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia – wersja A®

Torba- Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia – wersja A®

Powyższy fragment Pisma świętego (Flp 4, 10-14) trafia do serc wielu chrześcijan, stąd stał się on inspiracją dla wielu katechez i pieśni.

Napisz opinię