Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść 1 Kor 6,12®- BIAŁA

Nowe

Koszulka będąca dobrym prezentem dla tych, którym nie po drodze do przemyślanych pomysłów. 

Więcej szczegółów

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS LADIES’ HEAVY

ROZMIARY: xs, s, m, l, xl, xl+

WAGA: 160 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.              Sami je nosimy- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatora :) Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.              Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.            Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach LADIES’ HEAVY renomowanej firmy Promostars (gramatura 160 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.             Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 49,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.              Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na redakcja@ewangelizuj.pl  by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

 

Kilka słów o  tym, dlaczego warto ubrać tę koszulkę:

Koszulka będąca dobrym prezentem dla tych, którym nie po drodze do przemyślanych pomysłów. Bardzo często słyszy się od nich: „a co, nie wolno mi?”. Wypada na takie zaczepki odpowiedzieć (jeśli nie chce się wyjść na „klasycznego moherowego bereta” ) chociaż paroma słowami. Często jednak używa się niezbyt trafiających argumentów. Nie raz słyszałem wykrzyczane: „że, wolno Tobie, ale…” i wtedy przeważnie argumentacja się urywała i następowała konsternacja.  Co gorsza, awanturnicy w takich sytuacjach dobijali leżącego, dodając jako swoją „kropkę nad i” komentarz: „przecież jestem wolnym człowiekiem”.

Na szczęście św. Paweł znalazł na takich „gagatków” sposób. Z wielką mądrością, w Pierwszym Liście do Koryntian tłumaczy, że ludziom wolnym nie należy wiązać rąk, lecz tłumaczyć, że pewne rzeczy po prostu są bezsensowne i bezproduktywne.

Jak widzisz, na grafice znajdują się dwie ręce. Jedna chce podpalić koszulkę, zaś druga pokazuje, że nie jest to najlepszy pomysł…  

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz  jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

Wystarczy zmierzyć jakąś koszulkę ze swojej szafy i porównać jej rozmiar z naszymi koszulkami.

Opinie

Napisz opinię

Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść 1 Kor 6,12®- BIAŁA

Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść 1 Kor 6,12®- BIAŁA

Koszulka będąca dobrym prezentem dla tych, którym nie po drodze do przemyślanych pomysłów. 

Napisz opinię