Jestem dzieckiem Bożym -2®- NIEBIESKA

Nowe

Od tysiącleci (dosłownie, bo Żydzi też korzystali z tego symbolu) relacja między pasterzem a owcami jest odczytywana jako obraz opiekuńczej więzi między Bogiem a człowiekiem. 

Więcej szczegółów

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS LADIES’ HEAVY

ROZMIARY: xs, s, m, l, xl, xl+

WAGA: 160 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.              Sami je nosimy- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatora :) Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.              Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.            Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach LADIES’ HEAVY renomowanej firmy Promostars (gramatura 160 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.             Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 49,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.              Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na redakcja@ewangelizuj.pl  by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

 

Kilka słów o  tym, dlaczego warto ubrać tę koszulkę:

Od tysiącleci (dosłownie, bo Żydzi też korzystali z tego symbolu) relacja między pasterzem a owcami jest odczytywana jako obraz opiekuńczej więzi między Bogiem a człowiekiem. Potwierdza to Ewangelia według świętego Jana  10, 11-18 oraz Psalm 23. Warto się wczytać w treść tego Psalmu, ponieważ jego interpretację znajdziemy właśnie na tej grafice. Trochę zielonej trawki oraz „odmuchiwany” kwiatek trafnie wyrażają, że każdy chrześcijanin mimo życiowych trudności może czuć się bezpieczny. Jest w końcu  świadomy Bożego wstawiennictwa.

Aby lepiej wczuć się w ten temat zachęcamy do przeczytania Psalmu 23:

Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.

2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.

Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:

3 orzeźwia moją duszę.

Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach

przez wzgląd na swoje imię.

4 Chociażbym chodził ciemną doliną,

zła się nie ulęknę,

bo Ty jesteś ze mną.

Twój kij i Twoja laska

są tym, co mnie pociesza.

5 Stół dla mnie zastawiasz

wobec mych przeciwników;

namaszczasz mi głowę olejkiem;

mój kielich jest przeobfity.

6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną

przez wszystkie dni mego życia

i zamieszkam w domu Pańskim

po najdłuższe czasy.

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz  jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

Wystarczy zmierzyć jakąś koszulkę ze swojej szafy i porównać jej rozmiar z naszymi koszulkami.

Opinie

Napisz opinię

Jestem dzieckiem Bożym -2®- NIEBIESKA

Jestem dzieckiem Bożym -2®- NIEBIESKA

Od tysiącleci (dosłownie, bo Żydzi też korzystali z tego symbolu) relacja między pasterzem a owcami jest odczytywana jako obraz opiekuńczej więzi między Bogiem a człowiekiem. 

Napisz opinię