Żyję na większą chwałę Bożą®- ŻÓŁTA

Nowe

Nie ma chyba mądrzejszego motta niż powyższe. Wszystkie inne ograniczają się do jakiejś sfery. Jedne do duchowości, inne do działalności charytatywnej, a kolejne do wiedzy życiowej i teologicznej. Tylko zawołanie świętego Ignacego Loyola „Ad majorem Dei Gloriam” (Wszystko na większą chwałę Bożą) nie pomija żadnego aspektu codzienności. 

Więcej szczegółów

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS HEAVY 170

ROZMIARY: s, m, l, xl, xxl

WAGA: 170 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; taśma wzmacniająca na ramionach; boki bezszwowe; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.        Sami je nosimy- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatoraJ Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.        Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.        Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach Heavy renomowanej firmy Promostars (gramatura 170 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.        Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 49,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.        Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na ewangelizuj@gmail.com by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

Kilka słów o  tym, dlaczego warto ubrać tę koszulkę:

Nie ma chyba mądrzejszego motta niż powyższe. Wszystkie inne ograniczają się do jakiejś sfery. Jedne do duchowości, inne do działalności charytatywnej, a kolejne do wiedzy życiowej i teologicznej. Tylko zawołanie świętego Ignacego Loyola „Ad majorem Dei Gloriam” (Wszystko na większą chwałę Bożą) nie pomija żadnego aspektu codzienności. Po prostu cali mamy być ukierunkowani na Boga.

Przemawiające, prawda? Dlatego zachęcamy Ciebie do założenia tej koszulki. Grafika bijącego serca może pomóc w wyrażeniu tego, że Twoje „wędrowanie” ma już wyznaczony cel. Poza tym, zachęcamy także do modlitwy słowami ułożonymi przez tego Świętego Jezuitę:

O Rex supreme, ac Domine universorum... - Odwieczny Panie wszystkich rzeczy (Ćwiczenia Duchowe św. Ignacego Loyoli, 98)

Odwieczny Panie wszystkich rzeczy!

Oto przy Twej łaskawej pomocy ofiaruję się w obliczu nieskończonej dobroci Twojej

i przed chwalebną Matką Twoją

i wszystkimi świętymi dworu niebieskiego.

Chcę i pragnę i taka jest moja dobrze przemyślana decyzja,

byle to tylko było ku lepszej służbie Tobie i większej Twojej chwale,

że Cię będę naśladował w znoszeniu wszystkich zniewag,

w pogardzie i całkowitym ubóstwie, tak rzeczywistym jak duchowym,

jeżeli Twój najświętszy Majestat zechce mnie wybrać i przyjąć do takiego rodzaju życia i stanu.

 

Suscipe Domine... - Zabierz Panie i przyjmij (Ćwiczenia Duchowe św. Ignacego Loyoli, 234)

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją,

pamięć moją i rozum, i wolę moją całą,

cokolwiek mam i posiadam.

Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję.

Twoje jest wszystko.

Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli.

Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę,

albowiem to mi wystarcza. Amen.

 

Modlitwy podyktowane za stroną:  http://razem.jezuici.pl/ignacyloyola/

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

Wystarczy zmierzyć jakąś koszulkę ze swojej szafy i porównać jej rozmiar z naszymi koszulkami (zobacz grafikę z szerokością klatki piersiowej i długością koszulki).

Opinie

Napisz opinię

Żyję na większą chwałę Bożą®- ŻÓŁTA

Żyję na większą chwałę Bożą®- ŻÓŁTA

Nie ma chyba mądrzejszego motta niż powyższe. Wszystkie inne ograniczają się do jakiejś sfery. Jedne do duchowości, inne do działalności charytatywnej, a kolejne do wiedzy życiowej i teologicznej. Tylko zawołanie świętego Ignacego Loyola „Ad majorem Dei Gloriam” (Wszystko na większą chwałę Bożą) nie pomija żadnego aspektu codzienności. 

Napisz opinię