Mam wielu znajomych- koszulka ze świętymi 3®- BIAŁA

Nowe

W koszulce ze świętymi nr 3 proponujemy Wam postacie bardzo popularnych świętych: Tereski od Dzieciątka Jezus i Jana Bosko.

Więcej szczegółów

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferowane koszulki są nowe.

MATERIAŁ: T-SHIRT PROMOSTARS HEAVY 170

ROZMIARY: s, m, l, xl, xxl

WAGA: 170 g/m2

SKŁAD: 100% bawełny półczesanej ring-spun

OPIS: elastyczny ściągacz; taśma wzmacniająca na ramionach; boki bezszwowe; podwójne szwy

 

5 DOWODÓW dlaczego WARTO KUPIĆ nasze koszulki:

  1.        Sami je nosimy- nie ukrywamy ich w piwnicy i nie wstydzimy się opracowanych wzorów. Nasze koszulki naprawdę można włożyć na siebie, a nie co najwyżej do segregatoraJ Wielokrotnie odczuwamy, że ludzie „odprowadzają nas wzrokiem” wczytując się w ich treść.
  2.        Zawierają przekaz- nie są wynikiem płytkiej emocji. Przed oddaniem projektu do grafików rozmawiamy nad sensownością jego elementów. Współpracujemy z kilkunastoma grafikami, którzy zgadzają się na bardzo precyzyjny „proces technologiczny”. Tego potwierdzeniem są „mini katechezy” napisane, byś wiedział co powiedzieć, gdy ktoś zaczepi Ciebie na ulicy i zapyta o koszulkę.
  3.        Są dobrej jakości- drukujemy cyfrowo na koszulkach Heavy renomowanej firmy Promostars (gramatura 170 g, 100% bawełny półczesanej ring-spun). Przetestowaliśmy tę odzież na wszelkie możliwe sposoby. Zanim zdecydowaliśmy się na zakup, nadrukowaliśmy różne grafiki na wszystkich odcieniach koszulek. Bardzo dobre utrzymywanie intensywności koloru, trwałość elastycznego ściągacza i podwójnych szwów przekonały nas, że te koszulki będą najlepszą „podstawą” pod nasz projekt. Nie mają „udziwnionych” krojów przez co trafiają w gusta ludzi z różnych przedziałów wiekowych. 
  4.        Wspierają one ewangelizację- zarówno same „przemawiają” jak i powiększają budżet kolejnych działań ewangelizacyjnych (funkcjonowanie portalu biblijnego, młodzieżowe akcje). Nie są one sprzedawane w celu „pogrubienia portfela”, lecz dla estetycznego wyrażenia na zewnątrz chrześcijańskiej myśli. 49,99 zł to pieniądze  za extra jakości materiał i nadruk, funkcjonowanie firmy oraz niewielki zysk na rzecz propagowania pozytywnych treści.
  5.        Otaczamy modlitwą i zapewniamy „pogotowie”- Modlimy się za wszystkich, którzy wspierają nasze działania ewangelizacyjne. Nie należymy do osób, które po transakcji zapominają Twojego imienia. Możesz w każdej chwili pisać mail-a na ewangelizuj@gmail.com by podzielić się wrażeniami z noszenia koszulki, zaproponować kolejne wzory lub po prostu porozmawiać na tematy duchowe. Mamy w swojej ekipie osoby z różnych duszpasterstw  i wielu młodych duchownych.

Kilka słów o  tym, dlaczego warto ubrać tę koszulkę:

Pośród wielu kawałów o Jasiu jeden zasługuje na szczególną uwagę:

 

 Pani w szkole pyta Jasia:

    - Powiedz mi kto to był: Mickiewicz, Słowacki, Norwid?

    - Nie wiem. A czy pani, wie kto to był Zyga, Chudy i Kazek?

    - Nie wiem - odpowiada zdziwiona nauczycielka.

    - To co mnie pani swoja bandą straszy?

 

Wsłuchując się  w ten kawał katolik powinien przemyśleć swoje „znajomości”. Z kim mamy najlepszą relację?

Powstałą w wyniku tego pytania listę powinniśmy także rozszerzyć o świętych. Oni są najlepszymi naszymi przyjaciółmi. Kościół jest bowiem o tyle wyjątkową Wspólnotą, że nie boi się nawiązywać kontaktów z Osobami z wieczności. Wręcz przeciwnie, wierzy w orędownictwo świętych (kanonizowanych) i zanosi przez nich modlitwy do Boga.

Ewangelizuj.pl przygotowało dla Was koszulkę poprzez którą można wyrazić, że nasze „znajomości” przekraczają „grobową deskę”.  W koszulce ze świętymi nr 3 proponujemy Wam postacie bardzo popularnych świętych: Tereski od Dzieciątka Jezus i Jana Bosko.

 -

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ PRZY ZAMAWIANIU. KOSZULKI SĄ DRUKOWANE POD TWOJE ZAMÓWIENIE.

Wystarczy zmierzyć jakąś koszulkę ze swojej szafy i porównać jej rozmiar z naszymi koszulkami (zobacz grafikę z szerokością klatki piersiowej i długością koszulki).

Opinie

Napisz opinię

Mam wielu znajomych- koszulka ze świętymi 3®- BIAŁA

Mam wielu znajomych- koszulka ze świętymi 3®- BIAŁA

W koszulce ze świętymi nr 3 proponujemy Wam postacie bardzo popularnych świętych: Tereski od Dzieciątka Jezus i Jana Bosko.

Napisz opinię