Tylko online

Torba- Prawda – JEZUS®

Nowe

Jezus jest Prawdą. Piszemy ją z dużej litery ponieważ nie jest to jakaś tam małoznacząca prawda, lecz „Wiadomość”, która nadaje sens naszemu życiu.

Więcej szczegółów

21,99 zł

18,99 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Extra torby ekologiczne ewangelizuj.pl – jedyne takie na świecie :)

 

Kolor: naturalny

Materiał: bawełna, materiał ekologiczny
Tkanina: bawełna, gram. ok. 140g/m2
Wymiar: ok. 38 x 42 cm
Wykończenie: brzegi obrębione, górne wykończenie podwójne, uchwyty wzmocnione szwem krzyżykowym (zapewnia to długie użytkowanie, nie jest to pierwsza, lepsza „szmatka” )

 

2 wersje:

Długie ucho- długość uchwytu: ok. 80 x 2,5 cm 
Krótkie ucho- długość uchwytu: ok. 40 x 2,5 cm


Opis:
Torba bawełniana to produkt w 100% ekologiczny. Nie jest wybielana chemicznie ani farbowana. Wykonana z bawełny o gramaturze 140g. Chociaż jest wytrzymała i mocna, da się ją łatwo schować do kieszeni. Na torbach proponujemy nadruk farbami ekologicznymi wodnymi.

 

---

Dlaczego warto kupić tę torbę?

-

Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: "Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8, 31-32).

Powyższy fragment Pisma świętego jasno pokazuje, że Jezus jest Prawdą. Piszemy ją z dużej litery ponieważ nie jest to jakaś tam małoznacząca prawda, lecz „Wiadomość”, która nadaje sens naszemu życiu. Potwierdza to także fragment z Dziejów Apostolskich:

Wtedy Piotr napełniony Duchem Świętym powiedział do nich: "Przełożeni ludu i starsi!  Jeżeli przesłuchujecie nas dzisiaj w sprawie dobrodziejstwa, dzięki któremu chory człowiek uzyskał zdrowie, to niech będzie wiadomo wam wszystkim i całemu ludowi Izraela, że w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka - którego ukrzyżowaliście, a którego Bóg wskrzesił z martwych - że przez Niego ten człowiek stanął przed wami zdrowy. On jest kamieniem, odrzuconym przez was budujących, tym, który stał się głowicą węgła. I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”. (Dz 4, 8-12).

Aby „wyrazić prawdę, że Jezus jest Prawdą” zachęcamy do noszenia tej torby. Z daleka wszyscy zobaczą tylko napis PRAWDA, ale wraz ze zbliżaniem się będą odczytywać wymowny komentarz- słowo JEZUS będące „budulcem” wyrazu PRAWDA.  Przebiegłe, prawda? W końcu Jezus powiedział nam byśmy byli przebiegli jak węże… (zob. Mt 10, 16).

-

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

Opinie

Napisz opinię

Torba- Prawda – JEZUS®

Torba- Prawda – JEZUS®

Jezus jest Prawdą. Piszemy ją z dużej litery ponieważ nie jest to jakaś tam małoznacząca prawda, lecz „Wiadomość”, która nadaje sens naszemu życiu.

Napisz opinię