Torba - Koniec kłamania®

Torba - Koniec kłamania®

Nowe

Torba nawiązująca do znaku ostrzegawczego „Zwierzęta Dzikie”

Więcej szczegółów

21,99 zł

18,99 zł za 1 szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Extra torby ekologiczne ewangelizuj.pl – jedyne takie na świecie :)

Kolor: naturalny

Materiał: bawełna, materiał ekologiczny
Tkanina: bawełna, gram. ok. 140g/m2
Wymiar: ok. 38 x 42 cm
Wykończenie: brzegi obrębione, górne wykończenie podwójne, uchwyty wzmocnione szwem krzyżykowym (zapewnia to długie użytkowanie, nie jest to pierwsza, lepsza „szmatka” )

 

2 wersje:

Długie ucho- długość uchwytu: ok. 80 x 2,5 cm 
Krótkie ucho- długość uchwytu: ok. 40 x 2,5 cm


Opis:
Torba bawełniana to produkt w 100% ekologiczny. Nie jest wybielana chemicznie ani farbowana. Wykonana z bawełny o gramaturze 140g. Chociaż jest wytrzymała i mocna, da się ją łatwo schować do kieszeni. Na torbach proponujemy nadruk farbami ekologicznymi wodnymi.

 

---

Dlaczego warto kupić tę torbę?

-

Torba nawiązuje do znaku ostrzegawczego „Zwierzęta Dzikie”.  Ten znak drogowy przedstawia „hasającego jelenia”, który przypomina kierowcom o możliwości niemiłego spotkania z dziką zwierzyną. W miejscach, gdzie niebezpieczny teren się kończy, do znaku dodawana jest tabliczka „KONIEC”  informująca o minięciu zagrożenia bliskiego kontaktu z „leśnymi przyjaciółmi”.

Nasza adaptacja jest jeszcze bardziej wymowna. Tam, gdzie się pojawisz z tą torbą,  w atrakcyjny sposób przypominasz, że kłamstwo nie jest mile widziane. Ta forma komunikacji jest szczególnie przydatna w towarzystwach, w których prawda nie jest „na porządku dziennym”. Czy nie uważasz, że prośbę o „nie kłamanie”  można oprócz nieustannych próśb wzmocnić jeszcze obrazem?

-

Jesteś zainteresowany większym zamówieniem (np. dla swojego duszpasterstwa, grupy) pisz! Mimo niskiej ceny możesz   jeszcze uzyskać rabat :)

redakcja@ewangelizuj.pl

Opinie

Napisz opinię

Torba - Koniec kłamania®

Torba - Koniec kłamania®

Torba nawiązująca do znaku ostrzegawczego „Zwierzęta Dzikie”

Napisz opinię